ÚvodPodporujemePodporené projektyNadácia Veolia Slovensko v roku 2018 podporila 50 projektov

Nadácia Veolia Slovensko v roku 2018 podporila 50 projektov

Podporujeme kultúru v mestách

Každoročne sa podieľame na organizácii kultúrnych podujatí. Tento rok putoval finančný prispevok napríklad na bratislavské Dni Petržalky, Dúbravské hody, Senecké leto a na Dni mesta Vrbové. Aj vďaka nadácii sa obyvatelia mohli tešiť na bohatý hudobný program, množstvo sprievodných atrakcií aj na stánky s dobrým občerstvením.

Nadácia Veolia Slovensko pravidelne podporuje aj kultúru vo Vrábľoch. Vďaka jej finančnej podpore sa uskutočnil Hodový koncert, ktorý má 15-ročnú tradíciu a je určený pre všetky vekové kategórie obyvateľov Vrábeľ. Hviezdou večera tentoraz bola známa speváčka Lucie Bílá. „Skvelá atmosféra, veľká spokojnosť a pozitívny ohlas aj vďaka vašej podpore,“ povedala Dagmar Tóthová Skačanová, predsedníčka Mládežníckeho parlamentu Vrábeľ.

 

Lucie_Bila

 

Podpora mládežníckeho športu

Podpora mládežníckeho športu patrí medzi základné ciele nadácie a skupiny Veolia. Aj tento rok  nadácia prispeli na činnosť Mestského športového klubu v Žiari nad Hronom, vďaka čomu sa mladé volejbalistky tešia aj z nových športových dresov. Veolia pravidelne podporuje aj košické basketbalistky. Tento rok sa stala reklamným partnerom dievčenského basketbalového tímu Young Angels. Zober loptu, nie drogy je názov projektu, ktorý spája športovanie a zdravý životný štýl detí. Jeho cieľom je viesť deti k športu, najmä k loptovým hrám, cez vzory úspešných slovenských  športovcov a presvedčiť ich o tom, že je lepšie vziať do rúk loptu ako drogy. Logo Veolie bolo vidieť v televíznej reklame, v časopisoch, na bilbordoch a o podpore ste mohli dozvedieť aj z rozhlasu. 

 

MSK ZHA

 

HENDIKUP: pre niekoho bežné, pre iných vzácne a úžasné

Nadácia Veolia Slovensko aktívne podporuje projekty v sociálnej oblasti. Finančnú podporu venovala občianskemu združeniu go-ok na zrealizovanie e-shopu HendiKup.sk. Ide o unikátny projekt, ktorého úspech a jedinečnosť závisí od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Cieľom projektu HendiKup je ponúkať handmade výrobky a služby ľudí so
zdravotným postihnutím, združovať ich a vytvoriť priestor na ich prezentáciu a predaj. V neposlednom rade chce vytvárať pozitívny imidž o aktivitách týchto šikovných ľudí v očiach verejnosti.

 

HendykupSK