ÚvodPodporujemePodporené projekty

Podporené projekty

Nadácia podporila online výučbu počas koronakrízy

Nadácia podporila on-line výučbu počas korona krízy

17.2.2021

Nadácia Veolia Slovensko zabezpečila tablety pre Spojenú školu sv. Uršule v Bratislave. 

Nový fitpark v Banskej Bystrici

Nový fitpark v Banskej Bystrici

17.2.2021

V pondelok 14. decembra 2020 oficiálne prevzalo mesto Banská Bystrica nový  exteriérový fitpark doplnený o workout zostavu a detskú opičiu dráhu vybudované na Mládežníckej ulici.

Folklórny súbor Hron reprezentoval Slovensko v zahraničí

Folklórny súbor Hron reprezentoval Slovensko v zahraničí

21.11.2020

Aj vďaka finančnej podpore našej nadácie sa žiarsky folklórny súbor Hron zúčastnil na medzinárodných festivaloch v Taliansku a vo Francúzsku. V rámci nich vystúpil v mestách San Remo, Diano Marino a v Cannes, kde návštevníkom predstavili tekovský tanec. Folklórny súbor vznikol v roku 1957 a svoje meno dostal po rieke Hron, ktorá preteká mestom. V súčasnosti má tanečnú, spevácku a hudobnú zložku, ktoré majú dokopy viac ako 40 členov (od 13 rokov až do dôchodkového veku). V novembri 2017 oslávil 60 rokov existencie.

Ulička chutí a 20. ročník súťaže vo varení guláša

Ulička chutí a 20. ročník súťaže vo varení guláša

20.9.2020

Prvá septembrová sobota v Podunajských Biskupiciach už tradične patrila jedinečnému podujatiu – Súťaži vo varení guláša o cenu starostu, ktorú aj tento rok zorganizovala mestská časť Bratislava -Podunajské Biskupice. Naša Nadácia Veolia Slovensko finančne podporila toto milé podujatie.      

Netradičný Deň detí

Netradičný Deň detí v Dúbravke

13.7.2020
Veolia spríjemnila vianočné sviatky  400 seniorom v Bratislave a Košiciach

Veolia spríjemnila vianočné sviatky 400 seniorom v Bratislave a Košiciach

21.1.2020

Zamestnanci skupiny Veolia Energia Slovensko spolu s  Nadáciou Veolia Slovensko splnili skromné vianočné priania ľuďom, ktorí nemajú blízku rodinu a Vianoce sú pre nich ťažším a smutnejším obdobím. Prostredníctvom projektu Stromček prianí vianočnými darčekmi potešili 176 seniorov z Domova dôchodcov pri kríži v bratislavskej Dúbravke a 229 seniorov zo Špecializovaného zariadenia a zariadenia pre seniorov Arcus v Košiciach.

Veolia ako dlhodobý partner košického basketbalu

Veolia ako dlhodobý partner košického basketbalu

9.12.2019

Veolia dlhodobo podporuje ženský basketbalový klub Young Angels Košice. Klub s rôznymi obmenami názvu je súčasťou basketbalovej scény od roku 2001. Za ten čas získal 15 slovenských titulov, úspešne účinkoval v Eurolige i v ďalších európskych súťažiach. Tento rok Veolia podporila basketbalový klub ako generálny reklamný partner. Veoliu ako partnera bolo počuť v rádiu a naše logo sme mohli vidieť v časopisoch, na bilbordoch alebo priamo počas zápasov v Angels Aréne.

Charitatívny beh No Finish line po prvý raz v Bratislave

Charitatívny beh No Finish line po prvý raz v Bratislave

4.12.2019

Začiatkom októbra sa Bratislava po prvý raz zapojila do charitatívneho behu No finish line (prekl. z angl. Bez cieľovej čiary). Ide o podujatie, ktoré má už dvadsaťročnú tradíciu a jeho podporovateľom je monacké knieža Albert II. Bratislava sa tak pridala k mestám, ako je Paríž, Nice, Atény, Oslo a Monako. Medzi partnermi podujatia tento rok nechýbala ani Veolia.  

Zvolenské volejbalistky s podporou našej nadácie

Zvolenské volejbalistky s podporou našej nadácie

15.11.2019

V rámci podpory mládežníckeho športu naša Nadácia Veolia Slovensko prispela na činnosť ženského volejbalového klubu TJ Slávia TU Zvolen. To, že klub disponuje talentovanými hráčkami a skúseným trénerom, potvrdzuje aj fakt, že v rámci 1. ligy žien (východ) sú zvolenské volejbalistky v rebríčku medzi najlepšími klubmi.    

Veolia dobila energiou naše volejbalistky

Veolia dobila energiou naše volejbalistky

7.11.2019

Posledný augustový týždeň patril fanúšikom volejbalu. V Bratislave sa konali Majstrovstvá Európy vo volejbale žien - CEV EuroVolley 2019. Veolia so sloganom "Dobíjame energiou volejbalové Slovensko" bola jedným z hlavných partnerov tohto jedinečného podujatia a vidieť ju bolo okrem iného aj počas živých TV prenosov na dresoch našich hráčok a mantineloch počas zápasov.