ÚvodKto smeNovinky

Novinky

2 %

Podporme spoločne vzdelávanie, ochranu životného prostredia aj šport vo vašom regióne

17.2.2021
Netradičný Deň detí

Netradičný Deň detí v Dúbravke

13.7.2020
Zvolenské volejbalistky s podporou našej nadácie

Zvolenské volejbalistky s podporou našej nadácie

15.11.2019

V rámci podpory mládežníckeho športu naša Nadácia Veolia Slovensko prispela na činnosť ženského volejbalového klubu TJ Slávia TU Zvolen. To, že klub disponuje talentovanými hráčkami a skúseným trénerom, potvrdzuje aj fakt, že v rámci 1. ligy žien (východ) sú zvolenské volejbalistky v rebríčku medzi najlepšími klubmi.    

Veolia dobila energiou naše volejbalistky

Veolia dobila energiou naše volejbalistky

7.11.2019

Posledný augustový týždeň patril fanúšikom volejbalu. V Bratislave sa konali Majstrovstvá Európy vo volejbale žien - CEV EuroVolley 2019. Veolia so sloganom "Dobíjame energiou volejbalové Slovensko" bola jedným z hlavných partnerov tohto jedinečného podujatia a vidieť ju bolo okrem iného aj počas živých TV prenosov na dresoch našich hráčok a mantineloch počas zápasov.  

Bratia Hochschornerovci s podporou Veolie

Bratia Hochschornerovci s podporou Veolie

3.11.2019

Veolia tento rok podporila občianske združenie Klub vodáctva a raftingu Mistral Bratislava.

 Deti z Lučenca sa potešili novým ihriskám

Deti z Lučenca sa potešili novým ihriskám

3.10.2019

Nadácia Veolia Slovensko aj tento rok pokračovala v budovaní ihrísk pre deti, mládež i dospelých. Najmenší Lučenčania sa môžu tešiť napríklad z nových preliezačiek, hojdačiek, pieskovísk a domčekov. Najväčšou a zároveň jedinou atrakciou v meste je lanovka, ktorú si deti hneď obľúbili. Pri projektovaní sme mysleli aj na mládež a na rodičov, ktorí môžu využiť viaceré fitnes prvky, ako aj altánok určený na stretávanie sa a trávenie času vonku.

Venovali sme teplo domova

Venovali sme teplo domova

2.10.2019

Napriek tomu, že Slovensko sa rozvíja a celková situácia rodín sa zlepšuje, vidíme, že stále viac rodín čelí vážnemu ohrozeniu a núdzi, ktoré spôsobujú rozpad vzťahov, nezamestnanosť, chorobu či stratu domova. Práve týmto rodinám pomáha spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, a to najmä poskytovaním bývania, finančnou a materiálnou pomocou, ale aj odbornou starostlivosťou a sprevádzaním.    

Sme iní, ale nie horší

Sme iní, ale nie horší

12.9.2019

Začiatkom júna patril bratislavský Sad Janka Krála ľuďom s mentálnym postihnutím. Tradične sa tu konal Deň krivých zrkadiel s heslom „Sme iní, ale nie horší!“. V rámci Pikniku tvorivosti a zábavy sa mohli návštevníci zapojiť do tvorivých dielní, spoznať talent a zručnosti týchto milých ľudí s veľkým srdcom a zakúpiť si originálne výrobky z chránených dielní - také, aké nemá nik. O dobrú náladu sa postaral aj bubnový sprievod a koncert skupiny FUNKIEZ. Podujatie každoročne organizuje Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR s finančnou pomocou našej Nadácie Veolia Slovensko.

kat

Dá sa vyčistiť oceán na jeden nádych?

18.12.2018

Katarína Linczényiová, známa freediverka a tvár Nadácie Veolia Slovensko, sa počas svojho cestovania pravidelne presviedča o znečistení riek a morí.